عادت بدی دارم که وقتی قصد کاری رو میکنم جای مستقیم رفتن سراغ کار و انجام دادنش هی بش فکر میکنم، می رم درباره‌اش میخونم هی دوره‌اش میکنم تا وقتی که ازش اشباع می‌شم، دلمو میزنه و دیگه نمی‌خوام انجامش بدم. باری نوشتن هم تقریبا همینه هر بار می‌خوام بنویسم هی ازینکه می‌خوام بنویسم و چرا، می‌نویسم و الان که بهش فکر میکنم چندشم میشه از این حرکت.

امروز داشتم تو یوتیوب میگشتم بیشتر درباره نقاشی و اینجور چیزا. یه ویدیو بود با عنوان The Drawing advice that changed my life» خلاصه‌اش این بود که یه آرتیست بهش گفته یه چیز انتخاب کن و هر روز فقط اون رو بکش. و داشت میگفت که اینکه هی به یه چیزی نوک بزنی فایده نداره باید یه چیزی رو انتخاب کنی و تا تهش بری و تمام مدت این ویدیو حس بدی داشتم چون داشت اشاره میکرد که همین نقاشی شروع کردنت هم برای اینه که درس نخونی و تو هیچ کدوم هیچی نمیشی. بعد از خودم بیشتر بدم اومد و خوابیدم.

روز نوشته‌جات بدون فکر بدون معنی

Thinking is a Form of Procrastination

یه ,هی ,رو ,میکنم ,بدم ,تو ,یه چیزی ,می‌خوام بنویسم ,به یه ,چیزی نوک ,نوک بزنی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ مدرسه والفجر بادکوه منطقه رزن دانلود آهنگ جدید و شاد مینویسم تا بمونه ناجی فایل https://keramatzade.com/ AndroidP30 وبلاگ شورای دانش آموزی مدرسه ارشاد گروه هنری آدُر تشک و کالای خواب داتیس دانلود رایگان قسمت 23 سریال آقازاده